Adwokatura Polska

Prawo karne gospodarcze

Prawo karne gospodarcze

Nasze dotychczasowe doświadczenie oraz zdobyte wykształcenie (ukończenie przez adwokata Bartosza Czupajło Podyplomowych Studiów Prawa Karnego Skarbowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie) pozwoliły nam na wyspecjalizowanie się w prowadzeniu spraw karno-skarbowych oraz karno-gospodarczych.

Sprawy tego rodzaju wymagają nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale również umiejętności szybkiego i zdecydowanego działania. Niewątpliwie takie wsparcie i pomoc otrzymają Państwo we współpracy z naszą Kancelarią. Pomagamy zarówno przedsiębiorcom indywidualnym, jak i członkom zarządów spółek prawa handlowego, którym organy ścigania przedstawiły zarzuty z zakresu przestępstw tzw. białych kołnierzyków (ang. white collar crimes). Reprezentujemy przedsiębiorców od możliwie najwcześniejszych etapów sprawy. Zależy nam bowiem na ochronie i pełnym poszanowaniu praw naszych Klientów w każdym stadium toczącego się postępowania.

 

Doradzamy także, jakie działania należy podejmować, aby nie popaść w konflikt z prawem. Tego typu doradztwo może polegać chociażby na prowadzeniu szkoleń czy przygotowywaniu opinii. Dewizą naszej Kancelarii jest to, aby dbając o interesy naszych Klientów zapobiegać powstawaniu problemów, a nie wyłącznie zajmować się ich rozwiązywaniem.

Jak wygląda współpraca

Uzgodnienie warunków współpracy i podpisanie umowy

Ustalenie warunków współpracy na wstępie i podpisanie umowy pozwalają uniknąć wszelkich nieporozumień w przyszłości.

Praca nad sprawą

W zależności od ustaleń zawartych w umowie, podejmujemy wszelkie działania, które zostały nam zlecone przez Klienta.

Zabezpieczenie interesów Klienta

Udzielamy wskazówek i zaleceń co do tego, jak uniknąć problemów w przyszłości, a także oferujemy możliwość szybkiego wznowienia współpracy w razie zaistnienia takiej potrzeby

Wiedza i kompetencje

  • logo_uw
  • adwokatura_polska_white
  • logo_uj
  • logo_blc