Adwokatura Polska

Reprezentacja

Reprezentacja

Kancelaria reprezentuje wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe w relacjach z podmiotami trzecimi takimi jak deweloperzy, najemcy lokali użytkowych, reklamodawcy, dostawcy mediów czy firmy prowadzące prace remontowe. W kontaktach z takimi podmiotami dobrze jest mieć stałe wsparcie osoby, posiadającej odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Warto zaufać profesjonaliście, który podejmie się odpowiedniej reprezentacji interesów Klienta.

 

Nasza Kancelaria oferuje reprezentację spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, popartą odpowiednią wiedzą prawniczą i doświadczeniem. Dzięki temu, pozwalamy naszym Klientom uniknąć uwikłania się w trudne sytuacje, które mogłyby generować dalsze problemy i niepotrzebne koszty.

 

Prowadzimy negocjacje mające na celu zawarcie umów na warunkach korzystnych dla naszych Klientów oraz rozmowy ugodowe w przypadku powstania konfliktów. Wierzymy, że odpowiednio prowadzone rozmowy pozwalają uniknąć sporów sądowych, oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów. Jeżeli zaś sprawy są już na takim etapie, że wyłącznym rozwiązaniem jest ścieżka sądowa, skutecznie reprezentujemy naszych Klientów przed sądami.

Jak wygląda współpraca

Uzgodnienie warunków współpracy i podpisanie umowy

Ustalenie warunków współpracy na wstępie i podpisanie umowy pozwalają uniknąć wszelkich nieporozumień w przyszłości.

Praca nad sprawą

W zależności od ustaleń zawartych w umowie, podejmujemy wszelkie działania, które zostały nam zlecone przez Klienta.

Zabezpieczenie interesów Klienta

Udzielamy wskazówek i zaleceń co do tego, jak uniknąć problemów w przyszłości, a także oferujemy możliwość szybkiego wznowienia współpracy w razie zaistnienia takiej potrzeby

Wiedza i kompetencje

  • logo_uw
  • adwokatura_polska_white
  • logo_uj
  • logo_blc