Adwokatura Polska

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Wspólnicy

Adwokat Bartosz Czupajło

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2013 r. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z wyróżnieniem. W ramach doskonalenia zawodowego odbył Podyplomowe Studia Prawa Karnego Skarbowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim, a wcześniej Szkołę Prawa Brytyjskiego organizowaną na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge.

Jego praktyka zawodowa od początku kariery skupia się na prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karno-gospodarczego.

Adwokat Łukasz Ciskowski

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2013 r. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z wyróżnieniem. Absolwent Center for American Law Studies będącej wspólną inicjatywą Uniwersytetu Warszawskiego oraz Florida State University (Fredric G. Levin College of Law).

Karierę zawodową rozpoczął w 2009 w renomowanej warszawskiej kancelarii adwokackiej. Od tamtego czasu jego praktyka zasadniczo skupia się wokół obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i wspólnot mieszkaniowych. Dotyczy to zarówno bieżącej pomocy prawnej (w tym obsługi korporacyjnej), jak również rozwiązywania sporów sądowych.

Zespół

W skład zespołu Kancelarii wchodzą także:

 

– radca prawny Katarzyna Kaczorowska

– radca prawny Katarzyna Krzysztoszek

– aplikant adwokacki Karolina Kwiatkowska

– aplikant adwokacki Wioletta Miros

– aplikant adwokacki Paweł Milewski

– asystent prawny Marta Nowacka

– asystent prawny Radosław Rogalski

– kierownik biura Anna Przebieradło

 

Ponadto stale współpracujemy z doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, a także ekspertami różnych specjalizacji, zwłaszcza z zakresu bankowości i finansów. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi prawne na najwyższym możliwym poziomie.

Nasze 4 filary współpracy z klientami

ico_hands

Zaufanie i relacje
z Klientem

Z powodzeniem budujemy relacje z naszymi Klientami. Z wieloma z nich współpracujemy z sukcesem od dawna – dzięki temu dobrze znamy ich problemy oraz potrzeby. Wierzymy, że najważniejsze w budowaniu prawidłowych relacji między prawnikiem i Klientem jest oparcie ich na pełnym zaufaniu, dlatego każdym naszym działaniem staramy się na to zaufanie pracować.

ico_lock

Gwarancja profesjonalizmu
i poufności

Wiemy, że nasi Klienci powierzają nam sprawy o niezwykle doniosłym znaczeniu dla ich życia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa prawna, którą od nas otrzymują, spełniała najwyższe standardy. Obowiązek zachowania tajemnicy adwokackiej uznajemy za bezwzględny i nieograniczony w czasie, w związku z czym trzymamy takie standardy pracy i stosujemy takie zabezpieczenia, które gwarantują pełną dyskrecję informacji powierzanych nam przez Klientów.

ico_scope

Indywidualne i elastyczne
podejście

Wyznajemy zasadę, zgodnie z którą nie ma dwóch takich samych spraw. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy nasze działania do jego konkretnej sytuacji. Nie stosujemy schematów, dzięki czemu nasi Klienci zawsze otrzymują wsparcie skrojone na miarę ich potrzeb.

ico_books

Fachowość
i przygotowanie

Podstawą każdego naszego sukcesu jest przede wszystkim doskonałe przygotowanie merytoryczne i znajomość przepisów prawa oraz procedur, w ramach których podejmujemy działania w prowadzonych przez nas sprawach. Gruntowne wykształcenie uniwersyteckie prawników współpracujących z Kancelarią uzupełnione studiami podyplomowymi i szkołami prawa obcego gwarantuje reprezentację interesów naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Wiedza i kompetencje

  • logo_uw
  • adwokatura_polska_white
  • logo_uj
  • logo_blc