Rankingi kancelarii specjalizujących się w tzw. sprawach frankowych

Rankingi kancelarii specjalizujących się w tzw. sprawach frankowych

Od kilku lat stale rośnie liczba podmiotów specjalizujących się w tzw. sprawach frankowych. Aktualnie w każdym większym mieście w Polsce możemy znaleźć kilkadziesiąt kancelarii adwokackich, prawnych a także innych podmiotów oferujących pomoc Frankowiczom. Jak zatem znaleźć kancelarię, która będzie najlepsza?

W sieci klient poszukujący profesjonalnego pełnomocnika może trafić na wiele rankingów kancelarii frankowych. Zazwyczaj każdy ranking zawiera inne kancelarie a te, które się w nich powtarzają nigdy nie są na tej samej pozycji. Wynika to z tego, że rankingi tworzone są przez różne podmioty, nierzadko współpracujące z kancelariami znajdującymi się w tych rankingach. Rankingi nie są więc całkowicie obiektywne i przy ich analizowaniu kredytobiorca powinien zachować daleko posuniętą ostrożność by nie wpaść w pułapkę marketingową, nastawioną jedynie na masowe pozyskiwanie nowych klientów, a nie na realną pomoc w wyborze odpowiedniej kancelarii.

Na co zwracać uwagę przy przeglądaniu rankingów kancelarii frankowych?

Przeglądając jakikolwiek ranking kancelarii specjalizujących się w sprawach frankowych należy rozpocząć od zapoznania się z kryteriami stanowiącymi podstawę tworzenia rankingu. Niestety nie jest to proste, ponieważ jak się okazuje wiele stron internetowych tworzących takie rankingi nie zawierają żadnej informacji na ten temat. W większości przypadków nawet po zwróceniu się z zapytaniem do administratora nie uzyskamy jasnej i konkretnej informacji w jaki sposób ranking został utworzony. W dalszej kolejności z pewnością warto zapoznać się również z informacją na temat tego kto tworzy dany ranking oraz oczywiście z tym jakie podmioty się w nim znajdują, czy mamy do czynienia z kancelariami adwokackimi, radcowskimi czy z podmiotami działającymi w formie spółki akcyjnej albo spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomocnym może okazać się również zapoznanie z opiniami danego podmiotu znajdujących się w sieci, chociaż i tutaj należy być ostrożnym, ponieważ obecnie każdy podmiot jest w stanie uzyskać takie opinie w sposób nieuczciwy.

Po takim przeanalizowaniu rankingu zawsze warto wybrać z niego kilka kancelarii i zwrócić się bezpośrednio do nich z prośbą o analizę umowy czy ofertę. Ważne jest, aby z kancelarią kontaktować się bezpośrednio, bez pośredników, a rozmowy czy spotkania prowadzić z prawnikiem, który będzie mógł dokładnie przeanalizować konkretną sprawę i udzielić odpowiedzi na nasze wszelkie pytania, a nie z osobą zajmującą się jedynie obsługą klienta, która w rzeczywistości może nie mieć żadnej wiedzy oraz doświadczenia w prowadzeniu spraw frankowych.

Wybór odpowiedniej kancelarii do prowadzenia sprawy frankowej na podstawie rankingów znajdujących się w sieci nie jest więc takie proste jakby się wydawało. Przeglądając jakikolwiek ranking należy go dokładnie i ostrożnie przeanalizować by móc na jego podstawie podjąć prawidłową decyzję.

Adres

Czupajło Ciskowski & Partnerzy Kancelaria Adwokacka Sp.p.
ul. Śniadeckich 17
00-654 Warszawa

NIP: 5272819774 | KRS: 0000693729

Filia Kancelarii w Lublinie:
ul. Zana 11a, 20-601 Lublin
lublin@ccka.pl

Filia Kancelarii w Łodzi:
ul. Narutowicza 40/1, 90-135 Łódź
lodz@ccka.pl

Filia Kancelarii w Białymstoku:
ul. Warszawska 6 lok. 32, 15-063 Białystok
bialystok@ccka.pl

Filia Kancelarii w Rzeszowie:
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7, 35-006 Rzeszów
rzeszow@ccka.pl

Filia Kancelarii w Gdańsku:
ul. Jana Heweliusza 11/811, 80-890 Gdańsk
gdansk@ccka.pl

Filia Kancelarii w Olsztynie:
ul. Kajki 10-12, 10-547 Olsztyn
olsztyn@ccka.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
Zgoda
* pola obowiązkowe