Kredyty frankowe: Czy warto składać pozew przeciw bankowi?

Kredyty frankowe: Czy warto składać pozew przeciw bankowi?

Według danych opublikowanych w ubiegłym roku przez Biuro Informacji Kredytowej liczba wszystkich kredytów posiadanych przez frankowiczów wynosi 1,66 mln, co stanowi 6% spośród 27,69 mln kredytów obsługiwanych przez wszystkich Polaków łącznie. Z informacji podanych przez Związek Banków Polskich tylko 3,6% czynnych kredytów waloryzowanych kursem waluty obcej bierze udział w procesach sądowych. Czy warto składać pozew przeciw bankowi?

Komentarza dla portalu Infor.pl udzielił partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który jest dostępny pod adresem LINK.

 

Kredyty frankowe: Czy warto składać pozew przeciw bankowi?

Bartosz Czupajło

Adwokat | Partner zarządzający

Kieruje praktyką postępowań sądowych, w tym przede wszystkim spraw frankowych oraz spraw WIBOR Reprezentuje Klientów w cywilnych i gospodarczych postępowaniach sądowych i arbitrażowych, a także prowadzi w ich imieniu negocjacje. Specjalizuje się w prawie konsumenckim, zwłaszcza sporach opartych o instrumenty finansowe, ze szczególnym uwzględnieniem spraw wynikających z umów kredytów waloryzowanych kursem walut obcych (tzw. sprawy […]

Address

Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.p.
Śniadeckich 17
00-654 Warsaw

NIP: 5272819774 | KRS: 0000693729

Contact us

    * this field is mandatory

    This website uses cookies. By using this website you agree to the use of cookies. Find out more

    Accept