Zabezpieczenia sądowe w sprawach frankowych – grudzień 2021

Zabezpieczenia sądowe w sprawach frankowych – grudzień 2021

mBank S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Aleksandra Błażejewska-Leoniak po rozpoznaniu w dniu 11 grudnia 2021 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszej Klientki przeciwko mBank S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 17413/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy o kredyt hipoteczny dla osób fizycznych „mPlan”.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło, r.pr. Patrycja Kowalczyk oraz apl. adw. Karolina Kwiatkowska.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO (del.) Maciej Wójcicki po rozpoznaniu w dniu 17 grudnia 2021 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko mBank S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 16358/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy o kredyt hipoteczny dla osób fizycznych „mPlan”.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło, r.pr. Patrycja Kowalczyk oraz apl. adw. Karolina Kwiatkowska.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Aleksandra Orzechowska po rozpoznaniu w dniu 16 grudnia 2021 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt. XXVIII C Co 78/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Łukasz Ciskowski, adw. Wioletta Miros oraz apl. adw. Oskar Kwiatkowski.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Jowita Cieślik po rozpoznaniu w dniu 21 grudnia 2021 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt. XXVIII C 16720/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło, adw. Wioletta Miros oraz apl. adw. Oskar Kwiatkowski.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Jowita Cieślik po rozpoznaniu w dniu 22 grudnia 2021 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt. XXVIII C 16742/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło, adw. Wioletta Miros oraz apl. adw. Oskar Kwiatkowski.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Piotr Grenda po rozpoznaniu w dniu 27 grudnia 2021 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt. XXVIII C 18846/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło, adw. Wioletta Miros oraz apl. adw. Oskar Kwiatkowski.

 

Raiffeisen Bank International AG z siedzibą w Wiedniu (S.A.)

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Piotr Grenda po rozpoznaniu w dniu 17 grudnia na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Raiffeisen Bank International AG z siedzibą w Wiedniu o ustalenie i zapłatę, sygn. akt. XXVIII C 18344/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii adw. Bartosz Czupajło, r pr. Patrycja Kowalczyk oraz apl. adw. Karolina Kwiatkowska

Getin Noble Bank S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Jowita Cieślik po rozpoznaniu w dniu 23 grudnia 2021 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt. XXVIII C 16721/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło, adw. Marta Sochaczewska oraz apl. adw. Marta Nowacka.

Adres

Czupajło Ciskowski & Partnerzy Kancelaria Adwokacka Sp.p.
ul. Śniadeckich 17
00-654 Warszawa

NIP: 5272819774 | KRS: 0000693729

Filia Kancelarii w Lublinie:
ul. Zana 11a, 20-601 Lublin
lublin@ccka.pl

Filia Kancelarii w Łodzi:
ul. Narutowicza 40/1, 90-135 Łódź
lodz@ccka.pl

Filia Kancelarii w Białymstoku:
ul. Warszawska 6 lok. 32, 15-063 Białystok
bialystok@ccka.pl

Filia Kancelarii w Rzeszowie:
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7, 35-006 Rzeszów
rzeszow@ccka.pl

Filia Kancelarii w Gdańsku:
ul. Jana Heweliusza 11/811, 80-890 Gdańsk
gdansk@ccka.pl

Filia Kancelarii w Olsztynie:
ul. Kajki 10-12, 10-547 Olsztyn
olsztyn@ccka.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
Zgoda
* pola obowiązkowe