Zabezpieczenia w sprawach frankowych – kwiecień 2022

Zabezpieczenia w sprawach frankowych – kwiecień 2022

Deutsche Bank Polska S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Agnieszka Nakwaska-Szczepkowska po rozpoznaniu w dniu 6 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym z powództwa naszych Klientów przeciwko Deutsche Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie, sygn. akt XXVIII C 15534/21, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło oraz r.pr. Patrycja Kowalczyk, prawniczka Daria Drozda.

Raiffeisen Bank International AG

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Tomasz Gal po rozpoznaniu w dniu 20 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym z powództwa naszych Klientów przeciwko Raiffeisen Bank International AG o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXV C 1015/20, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło oraz r.pr. Patrycja Kowalczyk, prawniczka Daria Drozda.

mBank S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha po rozpoznaniu w dniu 8 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym z powództwa naszego Klienta przeciwko mBank S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 2418/21, wniosku o udzielenie zabezpieczenia, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego. Wniosek o zabezpieczenie składaliśmy po ogłoszeniu wyroku.

Postępowanie prowadzili partner Kancelarii, adw. Łukasz Ciskowski oraz adw. Marta Sochaczewska.

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Agnieszka Nakwaska-Szczepkowska po rozpoznaniu w dniu 8 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym z powództwa naszej Klientki przeciwko Bankowi Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 15061/21, wniosku o udzielenie zabezpieczenia, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło oraz adw. Marta Sochaczewska.

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Jowita Cieślik po rozpoznaniu w dniu 1 kwietnia 2022 r. w Warszawie, na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszej Klientki przeciwko Bankowi BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 3490/22, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu hipotecznego.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło oraz adw. Wioletta Miros.

mBank S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Iwona Lizakowska-Bytof po rozpoznaniu w dniu 28 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym z powództwa naszych Klientów przeciwko mBank S.A. o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 8444/22, postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy kredytu.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii, adw. Bartosz Czupajło oraz r.pr. Patrycja Kowalczyk, prawniczka Daria Drozda.

Bank Polska Kasa Opieki S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Katarzyna Dawid-Birska po rozpoznaniu w dniu 28 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 8484/22 postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii adw. Bartosz Czupajło, adw. Wioletta Miros oraz apl. adw. Marta Nowacka.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie Sędzia del. Tomasz Leszczyński po rozpoznaniu w dniu 28 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy  z powództwa naszych Klientów przeciwko Powszechnej Kasie Oszczędności Bankowi Polskiemu S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie, sygn. akt XXVIII C 8240/22 postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii adw. Bartosz Czupajło, adw. Wioletta Miros oraz apl. adw. Marta Nowacka.

Santander Bank Polska S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie w składzie SSO Jowita Cieślik po rozpoznaniu w dniu 27 kwietnia 2022 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy z powództwa naszych Klientów przeciwko Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie o ustalenie i zapłatę, sygn. akt XXVIII C 8075/22 postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia o ustalenie nieważności umowy.

Postępowanie prowadzą partner Kancelarii adw. Bartosz Czupajło, adw. Wioletta Miros o raz apl. adw. Marta Nowacka.

Adres

Czupajło Ciskowski & Partnerzy Kancelaria Adwokacka Sp.p.
ul. Śniadeckich 17
00-654 Warszawa

NIP: 5272819774 | KRS: 0000693729

Filia Kancelarii w Lublinie:
ul. Zana 11a, 20-601 Lublin
lublin@ccka.pl

Filia Kancelarii w Łodzi:
ul. Narutowicza 40/1, 90-135 Łódź
lodz@ccka.pl

Filia Kancelarii w Białymstoku:
ul. Warszawska 6 lok. 32, 15-063 Białystok
bialystok@ccka.pl

Filia Kancelarii w Rzeszowie:
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7, 35-006 Rzeszów
rzeszow@ccka.pl

Filia Kancelarii w Gdańsku:
ul. Jana Heweliusza 11/811, 80-890 Gdańsk
gdansk@ccka.pl

Filia Kancelarii w Olsztynie:
ul. Kajki 10-12, 10-547 Olsztyn
olsztyn@ccka.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy
Zgoda
* pola obowiązkowe